KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133009
nr 1713 3009
Kjell Nilsson
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, ”Vinterlandskap”. Signerad, numrerad 21/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 29x40 cm, oramat löst blad
Kjell Nilsson, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:52:42
12/7 22:39:01